ZpětÚvod Služby

Služby realitní kanceláře Look reality

PronájmyJsme realitní kanceláří, která vám poskytne komplexní služby. Od odhadu samotné ceny nemovitosti až po zpracování daňového přiznání. 

Seznamte se s našimi makléři!

Naši makléři vynikají rozsáhlými odbornými znalostmi, které obratně využívají také v praxi. Zároveň si zakládají na vzájemné komunikaci s individuálním přístupem.

Vítejte v naší realitní kanceláři

Zabýváme se pronájmem a prodejem nemovitostí v Praze. Vždy se snažíme, aby byla vaše nemovitost prodána či pronajata v co nejkratším čase, a za optimální cenu, která odpovídá aktuálnímu realitnímu trhu. Snažíme se, aby vaše nabídka zaujala co nejvíce potenciálních zájemců

Najdeme nemovitost vašich snů

Máte konkrétní představu o svém budoucím bydlení? Stačí zadat konkrétní poptávku po nemovitosti dle vašich požadavků. A my se pustíme do hledání nemovitosti stvořené přímo pro vás. Všechny zajímavé nabídky tak budete mít v rukou jako první. A my vám tak najdeme to pravé místo pro vytvoření domova.

Využijte hypotečních služeb a právního servisu

Pronájmy Nemáte dostatek finančních prostředků na vysněnou nemovitost? Pokud uvažuje o úvěru, využijte služeb nezávislého hypotečního poradce. A tak ušetříte nejenom svoje finance, ale také čas, který je k nezaplacení. A my vám tak zprostředkujeme takový úvěr, který bude vytvořen podle vašich možností.

Všechny naše obchody jsou ošetřeny důležitými právními službami. Postaráme se o všechny důležité dokumenty, které vám zajistí obchod bez komplikací. Poskytneme vám různé druhy smluv – od kupní až nájemní či podnájemní. Výjimkou není ani správa dalších právních dokumentů, jako jsou například znalecké posudky. 

Znáte pronájmy, které trvají jen pár dnů?

Potřebujete vyjet na pracovní cestu, krátkou stáž či dovolenou a sháníte vhodné ubytování? Pak využijte krátkodobého pronájmu, který netrvá déle než 12 měsíců. Pronájem přizpůsobíme vašim požadavkům a přáním. Vyberte si tak pohodlnou, cenově dostupnou a komfortní variantu pronájmu, který může trvat pouze několik dní. 

Poptáváte nemovitost?

 Získejte nabídky nemovitostí dle svých představ jako první!

Hypoteční služby

Vybereme tu nejlepší hypotéku českých bank a stavebních spořitelen a nabídneme nejlepší podmínky na trhu.

Právní servis

Při zprostředkování prodeje garantujeme kompletní právní servis a jistotu obchodu.

Krátkodobé pronájmy

 Do krátkodobých pronájmů řadíme především pronájmy bytů, jejichž doba pronájmu je kratší než 12 měsíců.

Zajistíme prodej / pronájem nemovitosti

Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí. Našim cílem je prodat danou nemovist rychle a za tu nejlepší cenu. A snažíme se o takový výsledek celého procesu, který bude splňovat Vaše požadavky a představy.